Gamification (2.0.0) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: User Login
tr: Kullanıcı Girişi

en: Delete
tr: Sil

en: Action
tr: Eylem

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Default
tr: Varsayılan

en: Forward
tr: İleri

en: Points
tr: Puanlar

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Once an hour
tr: Saatte bir kez

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Uses
tr: Kullanım

en: Quiz
tr: Sınav

en: Time interval
tr: Zaman aralığı

en: Quiz result
tr: Sınav sonucu
