Gamification (2.0.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: User Login
ur: صارف لاگ ان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
