Gamification (2.0.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: User Login
be: Логін Карыстальніка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Action
be: Дзеянне

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Default
be: Прадвызначана

en: Widget
be: Віджэт

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Uses
be: Выкарыстанне
