Gamification (2.0.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: User Login
eu: Erabiltzailearen saio sarrera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Action
eu: Ekintza

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Points
eu: Puntuak

en: Events
eu: Gertaerak

en: Once an hour
eu: Orduro

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Uses
eu: Erabilerak
