Gamification (2.0.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: User Login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Uses
hy: Օգտագործում
