Gamification (2.0.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: User Login
is: Notandanafn

en: Delete
is: Eyða

en: Action
is: Aðgerð

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Events
is: Viðburðir

en: About
is: Um
