Gamification (2.0.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: User Login
nl: Gebruikerslogin

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Action
nl: Actie

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Default
nl: Standaard

en: Points
nl: Punten

en: Events
nl: Evenementen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Once
nl: Eénmaal

en: Once an hour
nl: Eens per uur

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Widget options
nl: Widget-opties

en: Time interval
nl: Tijdsinterval
