Gamification (2.0.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Action
ps: چار

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Default
ps: تلواله

en: Widget
ps: کاروونی

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
