Gamification (2.0.2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: User Login
ar: تسجيل دخول المستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Default
ar: الافتراضي

en: Widget
ar: ودجة

en: Events
ar: الفعاليات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Quiz
ar: مسابقة
