Gamification (2.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Default
az: Susmaya görə

en: Widget
az: Vidcet

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Uses
az: İstifadə edir
