Gamification (2.0.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Default
cy: Diofyn

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Fivestar
cy: Pumseren
