Gamification (2.0.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: User Login
sk: Prihlásenie používateľa

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Action
sk: Akcia

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Default
sk: Predvolené

en: Forward
sk: Preposlať

en: Points
sk: body

en: Events
sk: Udalosti

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Once an hour
sk: Raz za hodinu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Uses
sk: Používa
