Gamification (2.0.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: User Login
sl: Prijava

en: Delete
sl: Izbriši

en: Action
sl: Akcija

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Default
sl: Privzeto

en: Widget
sl: Gradnik

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
