Gamification (2.0.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: User Login
vi: Người dùng đăng nhập

en: Delete
vi: Xóa

en: Action
vi: Thao tác

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Default
vi: Mặc định

en: Points
vi: Điểm

en: Events
vi: Sự kiện

en: Once an hour
vi: Một lần một giờ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
