Gamify by User Points (1.1.0-beta1) - en to be translation catalogue (45 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Log
be: Журнал

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Revisions
be: Версіі

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Warning
be: Увага

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Entity
be: Сутнасць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Apply
be: Ужыць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.
