Gamify by User Points (1.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Log
ca: Registre

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Warning
ca: Avís

en: Operator
ca: Operador

en: Operation
ca: Operació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Entity
ca: Entitat

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Apply
ca: Aplica

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Critical
ca: Crític

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.

en: Entity link
ca: Enllaç a entitat

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
