Gamify by User Points (1.1.0-beta1) - en to el translation catalogue (56 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Desc
el: Φθί

en: Operator
el: Τελεστής

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Entity
el: Οντότητα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Current user
el: Τρέχων χρήστης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Asc
el: Αύξ

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.
