Gamify by User Points (1.1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Time
mr: वेळ

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Log message
mr: आवागमन सुचना

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
