Gamify by User Points (1.1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
