Gamify by User Points (1.1.0-beta1) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Log
si: ලොග එක

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
