Gamify by User Points (1.1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (34 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Log
ast: Rexistru

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Operation
ast: Operación

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
