Gamify by User Points (1.1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Points
bg: Точки

en: Revisions
bg: Редакции

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Note
bg: Бележка

en: Operation
bg: Действие

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
