Gamify by User Points (1.1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Quantity
cs: Množství

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: All
cs: Vše

en: Points
cs: Body

en: Revisions
cs: Revize

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Warning
cs: Varování

en: Desc
cs: Sestupně

en: Operator
cs: Operátor

en: Operation
cs: Operace

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Apply
cs: Použít

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Critical
cs: Kritický

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Asc
cs: Vzestupně

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
