Gamify by User Points (1.1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
