Gamify by User Points (1.1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
