Gamify by User Points (1.1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Log
kk: Журнал

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Operation
kk: Операция

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
