Gamify by User Points (1.1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Revision
ne: संशोधन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: « First
ne: « पहिलो
