Gamify by User Points (1.1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Quantity
sl: Količina

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Revisions
sl: Različice

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik
