Gamify by User Points (1.1.0-beta3) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Log
af: Logboek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Quantity
af: Aantal

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Revisions
af: Weergawes

en: Log message
af: Logboodskap

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Operation
af: Operasie

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
