Gamify by User Points (1.1.0-beta3) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር
