Gamify by User Points (1.1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (33 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Revisions
bs: Revizije

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Authored on
bs: Napisano

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Apply
bs: Primjeni

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
