Gamify by User Points (1.1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Log
gu: નોંધણી

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Current user
gu: વર્તમાન વપરાશકર્તા
