Gamify by User Points (1.1.0-beta3) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Quantity
is: Magn

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Time
is: Tími

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Create
is: Stofna

en: All
is: Allt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Warning
is: Viðvörun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
