Gamify by User Points (1.1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Log
lv: Žurnāls

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Quantity
lv: Skaits

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Note
lv: Piezīme

en: Operator
lv: Operators

en: Operation
lv: Operācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
