Gamify by User Points (1.1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Log
mn: Лог

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Quantity
mn: Тоон

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч
