Gamify by User Points (1.1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Quantity
nn: Mengd

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Log message
nn: Loggmelding

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Authored on
nn: Skrive

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
