Gamify by User Points (1.1.0-beta3) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
