Gamify by User Points (1.1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
