Gamify by User Points (1.1.0-beta3) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre
