Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Search
cy: Chwilio

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Reply
cy: Ateb
