Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Search
da: Søg

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Inbox
da: Indbakke

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Sent
da: Sendt

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Reply
da: Svar

en: Field Name
da: Feltnavn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Database settings
da: Database indstillinger
