Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Search
fil: Hanapin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Reply
fil: Tugon

en: - Select -
fil: - Pumili -
