Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Search
is: Leit

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Reply
is: Svara

en: - Select -
is: - Velja -
