Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
