Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
