Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Search
sq: Kërko

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Reply
sq: Përgjigju
