Gammu SMS Daemon (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Search
uk: Пошук

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Send SMS
uk: Надіслати SMS

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Sent
uk: Сент

en: Compose
uk: Створити

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Reply
uk: Відповісти

en: Database Name
uk: Назва бази даних

en: Detail
uk: Подробиці

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: SMS
uk: СМС

en: Check All
uk: Виділити все

en: Database settings
uk: Налаштування бази даних
