Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Search
he: חיפוש

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Sent
he: נשלח

en: Authentication
he: הזדהות

en: Reply
he: השב

en: - Select -
he: - בחירה -

en: SMS
he: מסרון
