Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Search
it: Cerca

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Configuration
it: Configurazione

en: Sent
it: Inviato

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Reply
it: Rispondi

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Database settings
it: Impostazioni database
