Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད
